THROWBACK

#003 THROWBACK

17. června 2013 v 21:50 | #TeamCassie
Ahojte, novinky nejsou vůbec žádné, a začínám pochybovat, zda se ještě nějaké objeví, protože jediná americká stránka o ní je neaktivní, tak nic nevím. Kdyby se to zrušilo nebo by byla neaktivní delší dobu, dal bych vám vědět jak to pak půjde s blogem, ale si bych si novinky hledal sám a postupem času je přidával.

Zase den, zase video. Na fotky kalím, když má Cass tolik super videí.
Tady můžete vidět začátky Cassie, začátky modelingu. Cassie si vzala kameru a pobavila se s kamarádkami. Co na to říct, fakt super video! @CassieSuper

#002 THROWBACK

16. června 2013 v 20:00 | #TeamCassie
Znovu tady dávám ohlédnutí do minulosti, a opět video od společnosti, která se zabívá životem lidí.
Toto video je takovým "shrnutím" Cassie, jejího života a různých zážitků. Cassie tam má různé pravdivé myšlenky, jako napříkad "Hudba není o velkém hlase, je to o tom, umět vystupovat."
Celé video ukončila větou "Cassie... Jaké je tvoje příjmení? Nemám, je to jako Madonna..."

#001 THROWBACK

15. června 2013 v 20:25 | #TeamCassie
Ahojte... Rozhodl jsem se, že POTD tady budu dávat jen občas a občas tady budu dávat videa, fotky či něco, co Cassie udělala v minulosti.

Tentokrát se nacházíme v roce 2012, kde je jistá společnost, která točí videa ze života různých celebrit. Tentokrát kontaktovali Cassie a ta souhlasila. Ve videu můžete vidět, když Cassie navštívila akci, kde byly různé celebrity, například Solage, sestra Beyoncé. Cassie tam také navazuje do photoshootu, kde říká, že se těší, až se vrátí zpět domů, půjde do svého šatníku a uvidí všechny věci, které vlastní (ve videu její šatník uvidíte, a můžu vám říct, že je dělo). Jedna žena, kterou akci uváděla, Cassie také nazvala jejím pravým jménem - Casandra (Elizabeth) Ventura a Cassie na to odpověděla "Oh, to je moje pravé jméno..." (smích). Dokonce máte možnost být přímo ve studio, kde Cassie nahrávala pro píseň, kde hostuje (Warning Shot).
Fakt vám doporučuju video shlédnout, je to bomba a pokud Cassie dost dobře neznáte, video vám přiblíží jak její osobnost, tak její zpěv, ale i její šatník.
 
 

Reklama
Reklama