SONGS

LOLA MONROE - IN THE MOOD FT. CASSIE

23. října 2013 v 22:40 | #TeamCassie
Tak, konečně se rozběhla ta stránka o Cass a je tedy nával novinek - Usherova párty, paparazzi, photoshooty a další.

Pro dnešek vám přináším žhavou novinku od Loly Monroe (ta, pro kterou Cassie udělala baby shower - článek o tom byl). Track se jmenuje "In The Mood" (= V náladě) a je to píseň z nového mixtapu "Lipstick and Pistols", který vyšel včera (23.10.2013) přesně ve 20:00! Jestli bude i klip, o tom silně pochybuju, protože umělci většinou k písničkám z mixtapu videoklipy nedělají (nepočítaje Cassie).
A co se mého názoru týče, song ani nezačal a už jsem ho miloval. A teď? Teď se ho nemůžu naposlouchat, příjde mi, že je to spíš ale píseň od Cassie, protože Cassie tam zpívá celou dobu a Lola má jen malý úsek jejího rappu (místama mi připomíná Nicki Minaj). Tak, prosím podělte se o vaše názory:)

LOS FEAT. CASSIE & WIZ KHALIFA – “WEAK”

1. května 2013 v 8:56 | #TeamCassie
Cassie společně s Wiz Khalifou hostuje na tracku "Weak", který se objeví na nadcházejícím mixtape rapera Los - taky ze společnosti Bad Boy. Poslechněte si celou píseň a dole i úryvek, který Los poslal před vydáním tracku.
Já osobně jsm velký fanoušek songu, ale jen v etapách Cassie a Wize, Cassie tam má dokonalou sloku a i ta hudba se k ní hodí, škoda, že se na mixtape neobjevila podobná píseň...
Jak to cítíte vy?

(0:30)

#ROCKABYEBABY

11. dubna 2013 v 19:35 | #TeamCassie
#RockaByeBaby je venku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VŠECHNY PÍSNĚ SI POSLECHNĚTE ZDE


Mixtape je v takovém duchu jaký jsem si myslel - R&B se směsí starého Hip Hopu. Přesně v 18.00 našeho času mělo mixtape premiéru a kritici už stihli napsat zprávu - kupodivu dobrou!
Můžete tam slyšet spoustu spoluprací, ale ani jeden pěvecký duet. Mě se mixtape poprvé nelíbilo, ale pak přišel převrat a už znám celou píseň RockaByeBaby ! Protože je fakt taková... jiná, nakažlivý rytmus... Taky tam říká větu "So shine bright like a diamond!" kterou použila Rihanna - Diamonds. Písničky už mám v mobilu a ta fotka nahoře je oficiální cover, to dole je oficiální cover - zadní strana.
Moje ZATÍM (určitě nudou oblíbené všechny kromě intra - slyšíte v traileru) oblíbené písně z mixtape:
1. RockaByeBaby
2. Take Care Of Me Baby
3. Numb
4. Paradise
5. I Know What They Want
6. Sound Of Love
7. I Love It

POKUD SE VÁM ALBUM NELÍBÍ, NEZOUFEJTE! TOTO MIXTAPE BYLA JEN ZPRÁVA "STÁLE ŽIJU!" A NA PODZIM 2013 BY SE MĚLO DOSTAVIT DRUHÉ STUDIOVÉ ALBUM (NEPOJMENOVANÉ), KDE BY ÚDAJNĚ MĚL BÝT DUET S RITOU OROU NEBO PÍSEŇ "BODY BAG" FT. 2 CHAINZ !


UPDATE *12.4.2013
Cassie ještě v den vydání #Rockabyebaby zveřejnila video - "The Wait Is Over" k jejímu mixtape.

FAIRYTALES, FORTUNE & LOVE (SNIPPET)

4. února 2013 v 20:53 | Daněk
Pojďme si představit trošičku starší píseň "Fairytales, Fortune & Love", kterou Cassie nahrála v roce 2009. Cassie píseň ale nezveřejnila, což je podle mě škoda, protože by mohla propazit, páč 2009 byl podle mě její nejlepší rok. A jak e tato nahrávka dostala na svět? Diddy (dříve Puff Diddy) - skoro "přítel" Cassie - skladbu pustil v jeho domě. Uvidíme, jestli se píseň dostane celá. Váš názor?

ALL GOLD, ALL GIRLS FT. TRINA & LOLA MONROE

31. ledna 2013 v 21:07 | #TeamCassie
Cassie vydala i normální song, tedy ten, který remix není.
Na tomto songu spolupracuje jen Lola Monroe & Trina, tento song se mi ale líbí více enež ten remix (poslechnout si remix ... )

ALL GOLD, ALL GIRLS FT.TRINA, LOLA MONROE, 2 CHAINZ, T.I., TYGA & YOUNG YEEZY (REMIX)

31. ledna 2013 v 21:04 | #TeamCassie
Nejprve bych chtěl poblahopřát Cassie, která asi včera vydala nový singl v Bad Boy Records.
A taky bych chtěl říct, že Cassie se opravdu činila. A to tím, že na nový song - teď jde o jeho remix na track dostala spoustu kamarádů, kteří hostovali na songu! Jako třeba Tyga, T.I. a další. Remix je celkem dlouhý. Ale neříkám, že je to nějaká pecka, proto neručím, že ho budete mít rádi, každopádně ho zbožňuju;)

BALCONY FT. YOUNG YEEZY

31. ledna 2013 v 20:58 | #TeamCassie
Není to nějaký nový song nebo něco, ale myslím si, že byste si zasloužili ho znát, protože se mi dosti líbí.
Když jsem ho slyšel poprvé, tak jsem byl jakože "Aah, nic moc." ale teď ho naprosto žeru, hlavně po té čtvrté minutě kdy se přehrávají fotky Cassie! A to video, je oficiální lyric video! Takže nevím, ale možná se dočkáme i videoklipu;)

SOUND OF LOVE

18. prosince 2012 v 16:34 | #TeamCassie
PROSIL BYCH, ABYSTE SI PÍSEŇ PUSTILI ALESPOŇ OD 0:38 PŘESNĚ!
A PRO FANOUŠKY NICKI MINAJ, TAK TATO PÍSEŇ JE DOSTI PODOBNÁ SUPER BASS!
Fajn, takže nedávno jsem na YouTube narazil na song od Cassie jménem "Sound Of Love", ale já sice nevím, jestli je tento song pouze fanmade, nebo je skutečný. Někdo spekuluje, že by song mohl být součástí nového mixtapu Cassie a jestli by tomu tak bylo, podle mě by tento song Cassie vynesl nahoru (myslím její známost). Jestli by ale byl skutečný, tak chci klip, a to hned! Jelikož, protože jsem velký fanda Nicki a jejího songu Super Bass a tahle píseň je SB dosti podobná, a podle mě... i trochu lepší. Takže pokud vás to zajímá, pusťte si to alespoň na refrén na 0:38 přesně.
 
 

Reklama