PHOTOSHOOTS

VIBE VIXEN – CASSIE: BREAKING BAD

28. října 2013 v 17:31 | #TeamCassie
Ahojte pro dnešek:) Dneska vám tady dám ten nový slíbený photoshoot, který podle mě vypadá uplně.. DĚLO BOMBA TANK RAKETA všechno:D:D:D
Né fakt, povedlo se jim to! Ty efekty, které použily, oblečení, ty bílé šaty na té její shnědé kůži, no prostě... Ale jako chybu vidím to, že někde je až příliš retuše:/ Což si myslím, že u Cassie to není třeba, protože je fakt krásná i bez toho (zveřejnila ffotku bez make-upu a je krásná uplně, někdy dám, až zase nebudou ty novinky..) Vychutnejte si fotky..

NEW FOREVER 21 CAMPAIGN

18. dubna 2013 v 15:12 | #TeamCassie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Přidal jsem zde několik nových fotek, které se včera večer objevily, když se fotilo pro kampaň "Forever 21". Fotky by měly být určené pro kampaň na léto 2013 a upřímně, jsou krásné! Všechny, hlavně na té pláži ty dvě... Snad se objeví více fotek a info...
Check it out!

ASOS MAGAZINE

1. března 2013 v 10:30 | #TeamCassie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Vzpomínáte si na článek, kdy jsem vám říkal, že Cassie fotila pro neznámý photoshoot? (připomeň si článek ...). Tak hádejte co, máme info i fotky!
Cassie fotila pro dubnové vydání ASOS magazínu (britský magazín) - ASOS magazín se zaměřuje na ženy se stylem módou, proto si vybrali Cassie. Později přidám i scany z magazínu. Každopádně, Cassie je tam úplně nádherná!
**EDIT 26.3.2013

imagebam.com imagebam.com

CASSIE'S MAGAZINES 2012

23. prosince 2012 v 8:02 | #TeamCassie
Cassie zveřejnila všecny photoshooty pro magazíny, které nafotila v roce 2012. Když kliknete na nějaký obrázek, který se vám líbí, ihned vám vyjedou všechny fotografie z shootu. Někdy vám ale nevyskočí fotografie, ale přímo oblečení, abyste se oblekli jako Cassie!
Mimochodem, objevila se tam i titulka a pár fotek z photoshootu pro CLAM, takže co nevidět tady bude i celý photoshoot! Těšíte se? Titulka už za chvíli tady na blogu!
Odkaz na photoshooty: PHOTOSHOOTS
 
 

Reklama