MUSIC VIDEOS

I KNOW WHAT YOU WANT

21. září 2013 v 15:35 | #TeamCassie
Tak dámy a pánové, představuji vám oficiální klip k promo-singlu "I Know What You Want". Klip je úplně odlšný od živých klipů typu Paradise ft. Wiz Khalifa nebo Numb ft. Rick Ross. Klip se odehrává ve studiu a v ulicích. Klip direktoval Christopher LaTouche a JayOhh. V klipu jsou také ilustrace vytvořené Erikem Shabazzem Larkinem.

- Pokud nevíte, "I Know What You Want" je třetí promo-singl (#1 Numb, #2 Paradise) k mixtapu Rocka-bye-baby, vydaného 11. dubna 2013.

PARADISE FT. WIZ KHALIFA

10. dubna 2013 v 18:40 | #TeamCassie
Cassieeeeeeeeeeee!
Fakt, tento song je úplně chytlavý, lepší než Numb! Myslel jsem, že píseň pojede v hip hopovém stylu, protože podle traileru to tak vypadalo, ale toto je úplně v jiném stylu, je to úplně boží! #Rockabyebaby půjde dobrým směrem!
Část kde rapuje Wiz Khalifa je taktéž dokonalá, hlavně ten jeho smích tam!
T
eď k samotnému videu - Producentem je stejně jako u Numb Alex Nazari, který chtěl aby se to točilo v takovém "frajerském stylu", protože sama píseň je chytlavá a frajerská... Klip se točil v Los Angeles.

Prosím o upřímné názory na song i na video, co si o něm myslíte a prostě všechnoooooo miluju tu písničkuuuuuuuuuuuuuu CASSSSSSIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

NUMB FT. RICK ROSS

2. dubna 2013 v 22:15 | #TeamCassie
Cassie před okamžikem zveřejnila video k písni "Numb", kde hostuje i Rick Ross! Píseň je z alba #Rockabyebaby a upozorňuji, že už jen 8 dní na stránce DatPiff.com ! Video režíroval Alex Nazari.
Cassie je ve videu úplně celá podařená, i song, i klip. I když jsem od klipu z traileru čekal o trošičku víc...

END OF THE LINE

17. prosince 2012 v 22:01 | #TeamCassie
Cassie před pár dny zveřejnila trochu obyčejné, no přesto hezké video k nové písni "End Of The Line", která se bude nacházet na jejím novém mixtapu - Rock A Bye-Baby. Jak se vám líbí klip i píseň?
Já osobně se na nové, už druhé studiové album těším a pokud bude na českém trhu, určitě ho zakoupím;)
 
 

Reklama