INTERVIEWS

#001 INTERVIEWS

20. dubna 2013 v 10:34 | #TeamCassie
Cassie nedávno byla v rádiu POWER 106 FM, kde hovořila o své nové hudbě a pobavili se tam i o jejím prvním singlu "Me & U".
A ještě jeden rozhovor, tentokrát jen mluveným slovem. Cassie si promluvila s DJ Whoo Kidem v Whoolywood Shuffle v Shade 45.

CASSIE DISHES ON HER FRIENDSHIP WITH BEYONCE

17. dubna 2013 v 20:26 | #TeamCassie
Cassie právě vydala mixtape #Rockabyebaby a poskytla interview s GlobalGrind, kde mluvila o tom, jaké bylo nahrávání za posledních 5 let, o její kritice, novém přátelství s Beyoncé nebo například to, jaký je pocit vědět, že má místo v Diddyho srdci.

GlobalGrind: Je to už dávno, co jsme slyšeli něco nového. Váš první song je klasikou - stále o drogách. Jaký to byl pocit, když byl tent proces tak dlouhý?

Cassie: Myslím, že to byl čas, abych se snažila najít samu sebe a mé odvětví v hudebním průmysle vůbec. Když jsem se dívala na záznamy - například "Must Be Love", "Official Girl" nebo "King Of Hearts", milovala jsem to, ale stále jsem měla pocit, že to nejsem já, že to ještě není to poselství, kterým bych měla působit jako umělec. Víte, opravdu jsem chtěla, aby lidé věděli jak zním a věděli, že opravdu chci, aby to lidé ode mě slyšeli. Byl to čekací proces, ale jsem ráda, že jsem byla trpělivá, protožýe výsledek vyšel líp.

GG: Co se odehrávalo ve vaší mysli, když Beyoncé propagovala singl "King Of Hearts"?

Cassie: Za poslední léta jsem od ní dostávala tolik lásky! Řekla mi, že miluje můj hlas při nahrávání, nebo i živě, řekla, že miluje můj tón - že tam jsou opravdové beaty. Ale nemůžete mít lepší beaty než Beyoncé, né, když miluje vaše záznamy...
Je to nadupané. Ona je takové srdíčko, opravdu je. Byla jsem s ní několikrát a jen tak jsme se potloukaly v různých situacích a ona je tak obětavá... Je to dobrý pocit, když víte, že se jí líbí mé záznamy.

GG: Jsou tu dvě videa, která právě teď letí: "Numb" a "Paradise".

Cassie: Celý tento proces je za mixtape, myslím tím, že vizuály přímo souvisí s písní. Nechtěla jsem, aby lidé poslouchali jen MP3 a nevěděli celý příběh. Chtěla jsem být schopna přijít s tím, co mě inspirovalo a dát to do jednoho záběru.
Paradise je vážně jeden z mých nejoblíbenějších záznamů a jsem tak šťastná, že Wiz je stejného názoru. A Ross taktéž. Snažila jsem se s nimi spolupracovat a dostalo se výsledku.

GG: Rockabyebaby je jeden z nejtěžších filmů, proč jste si ho vybrala? (můj dodatek - Rockabyebaby je film)

Cassie: Chtěla jsem, aby to bylo víc ženské, víc než New Jack City. Jde o začátek - je to scéna, kde chlap střelí muže do hlavy a je to bumbaclot. Je to stejné téma mého mixtapu.

GG: Myslíte si, že byl divný proces to čekání? Lidé o vás mluvili, říkali ty věci o tobě... Ale vy jste s hudbou pořád nechtěla jít ven. Jaký je to pocit, že mixtape už vyšlo?

Cassie: Opravdu jsem se během 4-5 let cítila jako outsider. Myslím, že je lepší pomlouvání tě, než pomlouvání jich. Myslím, že jsem odvedla skvělou práci.
Lidé mě vidí na Twitteru, na Instagramu a viděli fotky ve studiu a ptali se: "Jak dlouho už je ta dívka ve studiu?"
Byla jsem tam 5 let.
Lidé o mě stále říkají věci. Jsem opravdu člověk pro pohodu. Jsem ve znamení Panna, takže jsem velmi relaxní. Soutěžím i sama se sebou. Nejsem ten typ, který se snaží získat pozornost.
 
 

Reklama