BLOG

STILL WANNA BE MY AFF?

20. září 2013 v 20:23 | #TeamCassie
Ahojte, takže slibovaná kontrola spřátelených blogů je tady. Znáte to, sem a tam něco málo napíšete, jak jste se mnou spokojeni a další takové...
Pokud se mnou ale spokojeni nejste, tak upřímně, je to váš problém... Zapisovat se můžete, ale nemusíte!!!

♦♦♦ PÁR NOVÝCH STARÝCH PRAVIDEL:
- Obíhejte, kdy se vám bude chtít. Jen vás prosím, přidejte komentář alespoň 4x do týdne.
- V komentářích buďte upřímní! Pokud budu mít někde chybu, nebo například budete mít jiný názor na outfit Cassie. Napište mi to.
- Taky bych vás prosil, jestli byste se zapojovali do různých "soutěží" (POTM ...)
- Když Cassie bude mít novou hudbu, klip nebo něco - Prosím , pusťte si alespoň pár sekund a napište mi komentář, jaký máte názor. (NUTNÉ!!!!!!!! VÁŽNĚ PROSÍM, ABYSTE SI ALESPOŇ PUSTILI ÚRYVEK!!!!)


♦♦♦ Vyplň:
- Jméno
- Blog + Zaměření
- Jak u vás vypadá obíhání...
- Vaše spokojenost se mnou, blogem, styl psaní ... (pište všechno, co vás napadne. Toto je vaše šance :P)

Děkuju:)

SEE YA LATER, BITCHEES.

28. června 2013 v 23:06 | #TeamCassie
Ahojte:)
za prvé, přej vám krásné prázdniny, známky, pokud jsme v 8. nebo 9. třídě, tak snad vás vzali a osmáci, pochlubte se:D cituji vaši matku 'toto se ti počítá do průměru' :'D já. se vám nepochlubím:D:(
Ale, budu mít asi (minimálně) měsíční odchod z blogu (možná i na ty měsíce dva, podle času a nabitého léta). Přeci jen, je léto (bude...) a chci si to užít a né sedět na PC a blogovat, i když novinky o Cass sledovat budu:)
Ale ta pauza spíš bude více než měsíční, protože mám nabitý program.. Přijede mi rodina z celého světa (Anglie, Kanada a zbytek měst z České republiky, ano, jsme rozprostřeni po světě) a pak odjíždím se strejdou do Prahy, z Prahy pak do K. Varů za sestřičkou a pak do Plzně za tetou. Pak zpátky k sestře, kde budu asi celý měsíc, možná i dva a možná pojedeme i do LegoLandu do Německa, a uvidím i 'ruské vary', pokud víte, co se říká:)

Ale tak, přeji vám krásně prožité prázdniny s těmi nejlepšíma a nejbližšíma, užijte si to a pořádně se opalteeee! ♥

A POKUD SI TO NECHCETE ČÍST:


MĚSÍC MOŽNÁ I DVA NEBUDU NA BLOGU, SEE YA


Novinky o Cassie můžete sledovat na této stránce (pro novinky musíte zajet trochu níž pod písně z mixtapu), pokud byste s někdy vzpomněli:) Ale čekujte, jestli Cass nevydá nový klip!

#TEAM CASSIE ON FACEBOOK

12. června 2013 v 19:17 | #TeamCassie
Ahojte, jen jsem vás chtěl upozornit, že naše stránka je nyní i na facebooku!
Pokud se někdy na facebooku nudíte, naladíte si mou stránku můžete se zapojovat do různých soutěží (Cassie VS ...) nebo jen tak z nudy lajkovat fotky, čimž mi uděláte radost... Nebo sledujte novinky z tohoto blogu i na facebooku, a budete vědět, že tento blog má novou aktualizaci!

NALAĎTE SI MOU STRÁNKU I NA FACEBOOKU - TEAM CASSIE

JUST SAYING SORRY...

9. června 2013 v 17:29 | #TeamCassie
Jak nadpis napovídá (a možná i nový design), vracím se k blogu:)

Ale chtěl bych se omluvit za více než měsícovou nepřítomnost, ale řeknu to takhle - o moc jse nepřišli - pouze o fotky z klubů, a pak jen to, že Cassie točí klip k Bad Bitches a I Love It ft. Fabolous. Takže asi tak...

Každopádně je mi líto, že jste sem chodili a já nic, ale fakt za to může i částečně škola, protože mi vycházely známky nerozhodně a pak školní výlet, takže... ale pokud vás to potěší, na některé z vašich blogů jsem chodil, když jsem si vzpomněl..

Ale protože nevím jak to je u vás, myslím to, jestli se mnou budete chtít zůstat, připravil jsem si pro vás kontrolku... Takže to znáte...

a) Jméno + blog
b) Něco změnit na blogu... (kromě neaktivnosti...)
c) Co se ti na blogu líbí (téma, designy...)
d) (připiš pokud cheš něco dodat...)

AFFLIATES 01

10. března 2013 v 16:22 | #TeamCassie
Takže, ukončuji kontrolu affliates! Myslím si, že jste na to měli času dost, ještě když v je v menu tak velká ikona na upozornění, ale docela jste mě zklamali... Zapsalo se vás celkem 12, z toho jedno nové affliates Dávid (nickiminajdaily.blog.cz) ...
Po přemýšlení jsem se ale rozhodl - ti, kteří se zapsali budu v ELITE AFFLIATES a některé nezapsané affliates si nechám, protože spolu máme buď dobrý vztah, nebo se mi prostě líbí zaměření blogu a nechci je ztratit... Ti, kteří se nezapsali a nechám si je, budou v buď TOP nebo NORMAL (někteří se možná objeví i SISTER SITES nebo ELITE AFFLIATES - podle vztahů a obíhání). A ještě, aby bylo jasno - to, v jaké jste skupině vůbec nesouvisí s tím, jak vás budu obíhat! Jedná se pouze o vzájemný vztah, který se mi mezi námi líbí!
ZAPSALI SE:
Maťo + RihannaNavy.er.cz
Britnuska - britnuska.blog.cz
Šimon + katy-perry.blog.cz
BEP ))) + pink.blog.cz
Đeborah*, Xoxo-scarlett.blog.cz
Martina Duff- www.martinashalova.blog.cz

NECHÁVÁM SI:
http://leonalewis.blog.cz/ → Vyhovuje mi téma blogu, obíhání
http://stuff-i-fucking-love.blog.cz/ → Tvůj blog je se mnou asi 3 roky, vyhovuje mi téma, obíhání, vycházíme spolu
♦ http://nayarivera-daily.blog.cz/ - Vyhovuje mi téma, obíhání, vycházíme spolu
♦ http://ritaora-bots.er.cz/ - Vycházíme spolu úplně senzačně, vyhovuje mi obíhání, téma, akorát mě mrzí, že ses nezapsala...
♦ http://beyonce.blog.cz/ - Tvůj blog je se mnou od úplného počátku, vycházíme spolu za dobře, vyhovuje téma (♥), obíhání, jen mě mrzí, že ses nezapsala...
♦ http://blakelively-and-ninadobrev.blog.cz/ - Tvůj blog je se mnou od úplného počátku, vycházíme spolu už míň, ale vyhovuje mi aktivita

Ti, kteří se v ani jednom seznamu nenašli, mají bohužel smůlu - ikona, která byla v menu byla dost velká na všimnutí.
Sorry...

++ Jsem kluk, takže mě prosím oslovujte v mužském pádě !!!

AFFLIATES 01

28. února 2013 v 9:51 | #TeamCassie
Ahojte po dlouhé době - novinek moc není - nebylo, teď je příval, což znamená, že má stránka bude znovu aktivní! Cassie nafotila nový shoot a máme novinky o jejím albu - mixtapu (velký nával písniček na jednom CD).

Ale chci se omluvit, že jsem ani nedal vědět, prostě nic.
Ale, jak jste si mohli všimnout, je zde nový design! (Aby to menu tak nevyčnívalo, to se spraví).

Ale kvůli tomu tento článek nepíšu! Jelikož jsem zde hodně často nebyl (a některé z vás to asi štve), pochopím, když se nezapíšete. Hodně affs zrušilo blog a proto dělám KONTROLU AFFLIATES!

Tákže, pokud chcete nadále zůstat affs a víte, co to obnáší, zapište se:

a) Jméno + Blog
b) Souhlasíš s tím, že tvůj blog budu obíhat pouze tehdy, když přidám nějaký článek? (O tomto jste byli informováni už dávno - nedostatek času) - ANO/NE
c) Popiš, jak jsi se mnou jako affs spokojen.

Pokud nesouhlasíš s obíháním, je mi líto, ale nadále s tebou být affs nemusím.

Pokud se ale chceš spřátelit, zkus štěstí v tomto článku - spřátelení s novými stránkami je minimální - musíš mít kvalitní blog, design, téma ale hlavně vyjadřování v článku! Pokud víš, že něco z toho tvůj blog nemá, nezapisuj se.

JINÉ KOMENTÁŘE PROSÍM NEPIŠTE!

Máte čas do neurčita! Takže kontrolu mohu zastavit kdykoliv!

BACK TO THIS MESS

30. ledna 2013 v 17:52 | #TeamCassie
Fajn, můj hiatus se prodloužil, ale fakt to bylo čistě kvůli známkám, pak kvůli layoutu, který jsem nakonec udělal (podle mě úspěšně) ale popisky. Katastrofa! Vůbec mi to nešlo, proto jsem poprosil svého kamaráda URL MATUSHE. Řeknu vám, že mi moc pomohl a díky němu jsem zase tady, protože kdybych ty popisky neměl. Doteď by tady tento článek nebyl.

NOVÉ PRAVIDLA:

Jak jste si všimmli, dlouho jsem tady nebyl a tak se ptám, kdo dále bude moje aff. Jestli nechcete být, nemusíte, váš problém:P

Každopádně:

Budu přidávat jen novinky - a ty oficiální. Pokud by se delší dobu nic o Cassie nezjistilo, dal bych sem nějakou soutěž nebo něco.

Obíhat budu jen v době, kdy nějaký článek přidám! Musíte pochopit, že známmky jsou pro mě důležité a nechci strávit hodinu jen u toho abych si přečetl, podíval se na fotky a tak podobně a ještě přidal komentář, jako fakt, sorry babe.

V menu přibylo Sister Site. Přibide i Affliates atp. a skoro každý bude mít svou ikonku, kromě těch normálních affs (nebude jich moc). Tak, jakou ikonku byste chtěli?

Jaký máte názor na to nové obíhání? PROMIŇTE!

HIATUS

29. prosince 2012 v 20:14 | #TeamCassie
Ahojte vespolek:P Přeju vám v první řadě Šťastný nový rok 2013, snad se všichni doijeme a nepříjde zase nějaká přílivová vlna jako u 21.12.2012.
A teď proč to píšu - Nebojte, nechci skončit nebo tak něco, to by mě mrzelo, jenže jedu do Kadaně (okolí Chomutov - bydlí tam někdo?:D) - bydlí tam moje sestra:) Nový rok oslavím tam, jedeme tam za ní všichni, a tak doufám chápete, že nemám náladu na blogování, protože, přeci jen, jsou prázdniny:P
Stejně, o Cassie teď moc novinky nejsou (ani na instagram moc fotek neposílá), ale slibuju, že jak příjdu, doplním fotky CLAM photoshootu;) Tak snad to chápete, CHEERS!

TEAM CASSIE ON FACEBOOK

28. prosince 2012 v 19:28 | #TeamCassie
imagebam.com
Fajn, jelikož cšichni víte, co je to stránka na facebooku, založil jsem na facebooku stránku o Cassie. Když kliknete na fotku, objeví se vám stránka na facebooku, tak bych prosil, jestli byste se nepřidali a nedali alespoň ten like a třeba likovali fotky, kdyby se vám líbila. Děkuju, #TeamCassie!

DESIGN CITY

25. prosince 2012 v 16:16 | #TeamCassie

BLOG'S DESIGNS

♦ DESIGNY, KTERÉ VYSTŘÍDAL TENTO BLOG

ORDERED DESIGNS

♦ DESIGNY, KTERÉ SI NĚKDO OBJEDNAL

FREE DESIGNS

♦ DESIGNY, KTERÉ MŮŽEŠ POUŽÍT

I WANT DESIGN

♦ OBJEDNEJ SI DESIGN NA ZAKÁZKU

Pokud chceš design ode mne, napiš mi tady do komentáře a po mém svolení ti napíši i já a domluvíme se.
 
 

Reklama