BEHIND THE SCENES

I LOVE IT - BEHIND THE SCENES

11. června 2013 v 14:46 | #TeamCassie

Podívejte se na VIDEO a fotky ze zákulisí, když se točil klip "I Love It", kde hostuje i rapper Fabolous. Neví se ale, kdy video příjde, ale spekuluje se, že by mělo být přidáno na Cassiin kanál VEVO (což by prospělo sledovanosti). Cassie je úplně nádherná, sexy a Cassie řekla, že klip bude ve stejném žánru jako song - bar, auta...
"Jsem moc rád, že si mě Cassie přizvala k songu, ale i ke klipu. Víte, beze mě by to nebylo ono..." (smích), řekl Fabolous.
Co říkáte? Jaký bude podle vás klip? A co říkáte na samotný song...?

ON THE SET OF NEW PHOTOSHOOT WITH GOMILLION & LEUPOLD

8. dubna 2013 v 16:11 | #TeamCassie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Cassie přidala na Instagram pár fotek z focení z 3. dubna 2013 a fotografie fotil fotograf Steven Gomillion s Denisem Leupoldem... Podívejte se na behind the scenes..

CASSIE SHOOTING NEW VIDEO WITH WIZ KHALIFA

23. března 2013 v 12:43 | #TeamCassie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Cassie 20. března fotila fotky pro mixtape #Rockabyebaby a tentokrát to vypadá, jako kdyby se fotilo/točilo pro track "Paradise", na kterém hostuje i Wiz Khalifa. Song "Paradise" producentoval pro nás neznámý, Da Internz.
Fotky opravdu vypadají zajímavě, Cassie je tam úžsně oblečená, takže čekujte...

ASOS MEETS CASSIE

12. března 2013 v 7:57 | #TeamCassie

Líbí se vám shooty pro ASOS magazín? Tady máte video k behind the scenes + malý rozhovor od ASOS k Cassie - samozdřejmě o módě. Cassie tam povídá o svých vlasech, nehteh a o tom, jak si udržovat hezký obličej a tělo - PIJTE VODU!
Ti, kteří se dívali a rozumněli, pochopí. Prosím, napište mi, že se na to někdo díval až do konce...
+ Zatím se nám nedostavily fotky ze záběru na konci, objeví se, nebo ne?

THE UNTITLED MAGAZINE BEHIND THE SCENES

7. března 2013 v 20:00 | #TeamCassie
imagebam.com

Cassie se představí v novém vydání Music Issue 6 a za nedlouho bude vydaný celý photoshoot, scany a snad i titulka! Zatím si můžete prohlédnout nový behind the scenes obrázek. Kdo se těší?

ON THE SET OF FRENCH MONTANA’S ‘COKE BOYS REMIX’

2. března 2013 v 10:22 | #TeamCassie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pamatujete si na článek, kde jsem vám představoval Cassie s novými vlasy a ještě k tomu, když točila klip ve kterém hostuje? Teď se objevilo více fotek, když Cassie točila klip společně s French Montanou nebo Rickem Rossem, fotky jsou z Los Angeles, 10. února, tak doufejme, že za tu dobu nám French Montana pošle aspoň promo ke klipu a k písni, protože nic zatím není k dostání... Počkejme si na novinky...

ON SET OF ANOTHER NEW PHOTOSHOOT

1. února 2013 v 11:01 | #TeamCassie
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Cassie zveřejnila nové fotky dalšího neznámého photoshootu! Tento photoshoot vypadá dost zajímavě, hlavně kostýmy. Neskutečně se těším!!!

ON SET OF NEW PHOTOSHOOT

1. února 2013 v 10:57 | #TeamCassie

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Cassie na její instagram zveřejnila fotky, kdy je při focení neznámého photoshootu! Na té druhé fotce je neskutečně krásnná a proto se těším!

CLAM PHOTOSHOOT - BEHIND THE SCENES 02

22. prosince 2012 v 8:45 | #TeamCassie
Objevilo se další video z dalšího photoshootu pro magazín Clam. Cassie nám poskytla i novou píseň - "IV" z připravovaného alba!!! Písnička mě opět nesklamala, zase si pouštím i s End Of The Line! Na konci tohoto video můžete vidět možné obálky časopisu. Jsem zvědavý, která je skutečná...

CLAM PHOTOSHOOT - BEHIND THE SCENES

19. prosince 2012 v 16:29 | #TeamCassie
Po tom, co nám Cassie prozradila, že video k "End Of The Line" točila a přitom se i fotila pro magazín Clam, ukázala nám i úryvky z photoshootu. Jsou docela zajímavé, těším se!
 
 

Reklama