Říjen 2013

VIBE VIXEN – CASSIE: BREAKING BAD

28. října 2013 v 17:31 | #TeamCassie |  PHOTOSHOOTS
Ahojte pro dnešek:) Dneska vám tady dám ten nový slíbený photoshoot, který podle mě vypadá uplně.. DĚLO BOMBA TANK RAKETA všechno:D:D:D
Né fakt, povedlo se jim to! Ty efekty, které použily, oblečení, ty bílé šaty na té její shnědé kůži, no prostě... Ale jako chybu vidím to, že někde je až příliš retuše:/ Což si myslím, že u Cassie to není třeba, protože je fakt krásná i bez toho (zveřejnila ffotku bez make-upu a je krásná uplně, někdy dám, až zase nebudou ty novinky..) Vychutnejte si fotky..


OCTOBER 23 - AT GYU-KAKU RESTAURANT IN BEVERLY HILLS

27. října 2013 v 21:30 | #TeamCassie |  PAPARAZZI
Znova zdraví, tentokrát po dloooooouhé době s paparazzi fotkama:) Fotky jsou ze dne 23. října 2013 a jak můžete vidět, Cassie, Diddy a ještě jejich kamarád míří do restaurace v Beverly Hills. Cassie je na fotkách úžasná!:)


LOLA MONROE - IN THE MOOD FT. CASSIE

23. října 2013 v 22:40 | #TeamCassie |  SONGS
Tak, konečně se rozběhla ta stránka o Cass a je tedy nával novinek - Usherova párty, paparazzi, photoshooty a další.

Pro dnešek vám přináším žhavou novinku od Loly Monroe (ta, pro kterou Cassie udělala baby shower - článek o tom byl). Track se jmenuje "In The Mood" (= V náladě) a je to píseň z nového mixtapu "Lipstick and Pistols", který vyšel včera (23.10.2013) přesně ve 20:00! Jestli bude i klip, o tom silně pochybuju, protože umělci většinou k písničkám z mixtapu videoklipy nedělají (nepočítaje Cassie).
A co se mého názoru týče, song ani nezačal a už jsem ho miloval. A teď? Teď se ho nemůžu naposlouchat, příjde mi, že je to spíš ale píseň od Cassie, protože Cassie tam zpívá celou dobu a Lola má jen malý úsek jejího rappu (místama mi připomíná Nicki Minaj). Tak, prosím podělte se o vaše názory:)

MOTM - MUSIC OF THE MONTH #001

9. října 2013 v 16:21 | #TeamCassie |  MUSIC OF THE MONTH
Ahojte.. :) Aby to tady nebylo takové prázdné a něco jako schránka bez duše, tak jsem vymyslel novou etapu tohoto blogu - MUSIC OF THE MONTH.
Jedná se o to, že budete hlasovat za nejlepší hudbu Cassie (prosím vás, nesklamte mě a pouštěte si alespoň kousek.. Jestli budete hlasovat "namátkově", nehlasujte vůbec:)) - Jestli v anketě bude málo hlasů, tuto soutěž ruším!!!
-- Princip je stejný jako u POTM ;)

--------------------------------------------------------------------
První song je spíše klubový, je poměrně starý a hostuje na něm americký rapper Akon.
--------------------------------------------------------------------
Druhý song (i s klipem) je King Of Hearts - první videoklip na VEVU, podle mě jeden z nejlepších songů vůbec! A ten klip..♥♫
--------------------------------------------------------------------
Další klip se točil během photoshootu a píseň je spíše balada s mírným rozjetím v refrénu. Song je o nevydařeném vztahu (pokud budete poslouchat text a budete trochu rozumět, písnička je opravdu překrásná!!!)

CASSIE IN MIAMI

9. října 2013 v 16:14 | #TeamCassie
Po necelém měsíci zase zde.. Omlouvám se (po několikáté:D), ale nebyl jsem tady, protože jsem celý měsíc čekal na nějaké novinky, ale zád se mi, že jediný zdroj o Cass zamrzl, nebo je fakt Cassie zavřená v baráku a nevychází nebo nevím... Po čase mi přišlo, že užý je to fakt dlouho, co jsem na blogu nebyl, a když jsem tady chtěl jít, tak mě buď volala škola nebo jsem musel jít pryč...
Takže ode dneška tady přibude nějaký článek (POTM, POTD, různé Cassiiny písničky a takhle... Takže, asi tak:) A omlouvám se affs, za mou neaktivitu;)