Červen 2013

SEE YA LATER, BITCHEES.

28. června 2013 v 23:06 | #TeamCassie |  BLOG
Ahojte:)
za prvé, přej vám krásné prázdniny, známky, pokud jsme v 8. nebo 9. třídě, tak snad vás vzali a osmáci, pochlubte se:D cituji vaši matku 'toto se ti počítá do průměru' :'D já. se vám nepochlubím:D:(
Ale, budu mít asi (minimálně) měsíční odchod z blogu (možná i na ty měsíce dva, podle času a nabitého léta). Přeci jen, je léto (bude...) a chci si to užít a né sedět na PC a blogovat, i když novinky o Cass sledovat budu:)
Ale ta pauza spíš bude více než měsíční, protože mám nabitý program.. Přijede mi rodina z celého světa (Anglie, Kanada a zbytek měst z České republiky, ano, jsme rozprostřeni po světě) a pak odjíždím se strejdou do Prahy, z Prahy pak do K. Varů za sestřičkou a pak do Plzně za tetou. Pak zpátky k sestře, kde budu asi celý měsíc, možná i dva a možná pojedeme i do LegoLandu do Německa, a uvidím i 'ruské vary', pokud víte, co se říká:)

Ale tak, přeji vám krásně prožité prázdniny s těmi nejlepšíma a nejbližšíma, užijte si to a pořádně se opalteeee! ♥

A POKUD SI TO NECHCETE ČÍST:


MĚSÍC MOŽNÁ I DVA NEBUDU NA BLOGU, SEE YA


Novinky o Cassie můžete sledovat na této stránce (pro novinky musíte zajet trochu níž pod písně z mixtapu), pokud byste s někdy vzpomněli:) Ale čekujte, jestli Cass nevydá nový klip!

CASSIE HOSTS OPERA TUESDAYS IN WASHINGTON DC – JUNE 18

20. června 2013 v 8:01 | #TeamCassie |  AFTERPARTY
Konečně nějaké novinky! Aspoň že fotky! Věděl jsem, že Cassie stále žije!
Každopádně, Cassie byla hostem v klubu Opera Ultra Louge ve Washingtonu DC. Celá akca se odehrávala 18. června 2013. Cassie si vzala mikrofon, pozdravila fanoušky, řekla pár slov a pak si užívala a fotografovala se s fanoušky.
Co říkáte na její outfitt? Taky chci mít crazy fotku s Cass:(

image host image host image host image host image host image host
#PHOTO OF THE DAY 002

18. června 2013 v 18:24 | #TeamCassie |  PHOTO OF THE DAY
Dneska tady dám fotku dne. Fotka je trošku starší a je to paparazzi fotka, ale myslím si, že Cassie je na ní úplně nádherná, i dokonale sladěná! Co si myslíte vy?


#003 THROWBACK

17. června 2013 v 21:50 | #TeamCassie |  THROWBACK
Ahojte, novinky nejsou vůbec žádné, a začínám pochybovat, zda se ještě nějaké objeví, protože jediná americká stránka o ní je neaktivní, tak nic nevím. Kdyby se to zrušilo nebo by byla neaktivní delší dobu, dal bych vám vědět jak to pak půjde s blogem, ale si bych si novinky hledal sám a postupem času je přidával.

Zase den, zase video. Na fotky kalím, když má Cass tolik super videí.
Tady můžete vidět začátky Cassie, začátky modelingu. Cassie si vzala kameru a pobavila se s kamarádkami. Co na to říct, fakt super video! @CassieSuper

#002 THROWBACK

16. června 2013 v 20:00 | #TeamCassie |  THROWBACK
Znovu tady dávám ohlédnutí do minulosti, a opět video od společnosti, která se zabívá životem lidí.
Toto video je takovým "shrnutím" Cassie, jejího života a různých zážitků. Cassie tam má různé pravdivé myšlenky, jako napříkad "Hudba není o velkém hlase, je to o tom, umět vystupovat."
Celé video ukončila větou "Cassie... Jaké je tvoje příjmení? Nemám, je to jako Madonna..."


#001 THROWBACK

15. června 2013 v 20:25 | #TeamCassie |  THROWBACK
Ahojte... Rozhodl jsem se, že POTD tady budu dávat jen občas a občas tady budu dávat videa, fotky či něco, co Cassie udělala v minulosti.

Tentokrát se nacházíme v roce 2012, kde je jistá společnost, která točí videa ze života různých celebrit. Tentokrát kontaktovali Cassie a ta souhlasila. Ve videu můžete vidět, když Cassie navštívila akci, kde byly různé celebrity, například Solage, sestra Beyoncé. Cassie tam také navazuje do photoshootu, kde říká, že se těší, až se vrátí zpět domů, půjde do svého šatníku a uvidí všechny věci, které vlastní (ve videu její šatník uvidíte, a můžu vám říct, že je dělo). Jedna žena, kterou akci uváděla, Cassie také nazvala jejím pravým jménem - Casandra (Elizabeth) Ventura a Cassie na to odpověděla "Oh, to je moje pravé jméno..." (smích). Dokonce máte možnost být přímo ve studio, kde Cassie nahrávala pro píseň, kde hostuje (Warning Shot).
Fakt vám doporučuju video shlédnout, je to bomba a pokud Cassie dost dobře neznáte, video vám přiblíží jak její osobnost, tak její zpěv, ale i její šatník.

#PHOTO OF THE DAY 001

12. června 2013 v 20:00 | #TeamCassie |  PHOTO OF THE DAY
Ahojte:) Protože si stále stěžujete na neaktulizaci (popravdě se vám ani nedivím), rozhodl jsem se pro vás udělat POTD - photo of the day = foto dne. Doufejme, že fotky budou aktualizovány denně, nebo alespoň obden.
Takže pro první den je tu tato fotka, Cassie se mi tady úplně mega líbí, a ty nehty miluju! Fotka je stará asi jen měsíc.

#TEAM CASSIE ON FACEBOOK

12. června 2013 v 19:17 | #TeamCassie |  BLOG
Ahojte, jen jsem vás chtěl upozornit, že naše stránka je nyní i na facebooku!
Pokud se někdy na facebooku nudíte, naladíte si mou stránku můžete se zapojovat do různých soutěží (Cassie VS ...) nebo jen tak z nudy lajkovat fotky, čimž mi uděláte radost... Nebo sledujte novinky z tohoto blogu i na facebooku, a budete vědět, že tento blog má novou aktualizaci!

NALAĎTE SI MOU STRÁNKU I NA FACEBOOKU - TEAM CASSIE


I LOVE IT - BEHIND THE SCENES

11. června 2013 v 14:46 | #TeamCassie |  BEHIND THE SCENES

Podívejte se na VIDEO a fotky ze zákulisí, když se točil klip "I Love It", kde hostuje i rapper Fabolous. Neví se ale, kdy video příjde, ale spekuluje se, že by mělo být přidáno na Cassiin kanál VEVO (což by prospělo sledovanosti). Cassie je úplně nádherná, sexy a Cassie řekla, že klip bude ve stejném žánru jako song - bar, auta...
"Jsem moc rád, že si mě Cassie přizvala k songu, ale i ke klipu. Víte, beze mě by to nebylo ono..." (smích), řekl Fabolous.
Co říkáte? Jaký bude podle vás klip? A co říkáte na samotný song...?

JUST SAYING SORRY...

9. června 2013 v 17:29 | #TeamCassie |  BLOG
Jak nadpis napovídá (a možná i nový design), vracím se k blogu:)

Ale chtěl bych se omluvit za více než měsícovou nepřítomnost, ale řeknu to takhle - o moc jse nepřišli - pouze o fotky z klubů, a pak jen to, že Cassie točí klip k Bad Bitches a I Love It ft. Fabolous. Takže asi tak...

Každopádně je mi líto, že jste sem chodili a já nic, ale fakt za to může i částečně škola, protože mi vycházely známky nerozhodně a pak školní výlet, takže... ale pokud vás to potěší, na některé z vašich blogů jsem chodil, když jsem si vzpomněl..

Ale protože nevím jak to je u vás, myslím to, jestli se mnou budete chtít zůstat, připravil jsem si pro vás kontrolku... Takže to znáte...

a) Jméno + blog
b) Něco změnit na blogu... (kromě neaktivnosti...)
c) Co se ti na blogu líbí (téma, designy...)
d) (připiš pokud cheš něco dodat...)