Květen 2013

'ROCKABYEBABY' MIXTAPE PARTY AT COUTURE NIGHTCLUB IN HOLLYWOOD - MAY 2

10. května 2013 v 12:32 | #TeamCassie |  AFTERPARTY
Přináším vám fotografie z další 'Rockabyebaby' party, tentokrát se odehrávala v Hollywoodu v nočním klubu Couture, 2. kvěna 2013. Cassie v klubu hostovala a postupně se fotila s fanoušky. Fotky nafotil profesionální fotograf. (ovšem někteří fanoušci toto ignorovali a stejně se s Cass vyfotili na mobil...)
Cassie byla úplně krásná, ty podvazky nebo co to je má uplně.. aww♥

A jaký názor máte vy?Adljfk9j Acekczwu Acjkfedu Adv62bx1 Adg5dzuz
(+5 v galerii)CASSIE TALKS ABOUT HER 7 YEAR ABSENCE FOR THE FIRST TIME

7. května 2013 v 23:27 | #TeamCassie |  RANDOM VIDEOS
Objevilo se video pro rádio SKEE, kde mluví, jaká byla její absence, která trvala téměř 7 let, co se týče hudby.
Také tam hovořila o svých nových projektech nebo také o její nové kolekci její vlastních triček Rockabyebaby.

3.5.13 - ONLINE CHAT WITH CASSIE

4. května 2013 v 10:27 | #TeamCassie |  NEWS
Jak od včerejška víte, Cassie byla online na Twitteru, zejména na online chatu přes Twitter @Forever21 (přes tento účet odpovídala fanouškům) - otázky jste mohli klást takto: libovolná otázka @Forever21 #CassieQA . Tyti dva údaje jste museli splnit, jinak byste měli smůlu. Když ale říkám libovolnou, otázky se sice měly týkat její nové kampaně Forever 21, na ty odpovídala nejčastěji, ale odpovídala také na otázky ohledně nového studiového alba nebo i nového mixtapu.

Já měl to štěstí, že MI CASSIE ODPOVĚDĚLA, a to rovnou na 2 otázky. To štěstí zkusil i Šimon, ale na jeho otázku neodpověděla... A jelikož se její kampaň ubíjí spíš na 80. léta, zeptal jsem se:

CassieCZ (já - twitter tohoto blogu): "What do you love about the 80's in Forever21 Campain? @Forever21 #CassieQA"
Cassie: "I love @Forever21 because it's young and fun and current! I'm always wearing a dope graphic T or some fun jewelry! #ForeverLA #CassieQA"

To byl první Tweet, na který mi odpověděla (umíte si představit, jak šťastný jsem byl? Šimon vám o tom může povídat :D) a druhý Tweet, na který mi odpověděla:
CassieCZ: "The best clothes from Forever 21? @Forever21 #CassieQA"
Cassie: "I always wear what I feel most confident in at that moment. That might be a jeans & sneakers look OR heels and shorts. #ForeverLA #CassieQA"

A co napsal Šimon? " Do you love me bitch ? Because I love you Cassie! Will you come to the Slovakia or Austria pls? @Forever21 #cassieqa" - asi víte, proč neodpověděla...

Cassie taky řekla, že její největší módní inspirace je Kate Moss, že budou koncerty pro propagaci mixtape Rockabyebaby nebo i to, že právě začíná s novým nahrávání druhého studiového alba a že by mělo dorazit někdy později tohoto roku, nebo začátkem nového.
A jaká je její nejoblíbenější fotka z její kampaně? Přímo tato! Řekla, že je úplně jiná než všechny ostatní.

To ale není všechno! Jelikož nás Cassie tak moc miluje, tweetla, že jí můžeme posílat fotky z maturitního plesu a ona se bude vyjadřovat. To jsme už mohli posílat na její oficiální Twitter - @CassieSuper. Fanoušci posílali a Cassie se vyjadřovala k jejich šatům, vlasech atp.

K závěru se Cass vyjádřila, že nás všechny miluje a užila si některé zábavné tweety a byla moc ráda, že jsme si na ni vzpomněli.

Pokud vás zajímají i ostatní Tweety, najdete je zde.

BE LIVE WITH CASSIE TONIGHT

3. května 2013 v 14:17 | #TeamCassie |  NEWS
Skvělá zpráva! Pokud jste minule přišli o Live chat s Cassie jako já, nezoufete, můžete si to nahradit už dnes!

Cassie, jakožto hlavní hvězda kampaně Forever 21 pro rok 2013 udělá živý chat! Ten se bude odehrávat přes Twitter (viz. na obrázku).

BUĎTE NA TWITTERU @FOREVER21 VE 22:00 NAŠEHO ČASU, ABYSTE VIDĚLI CASSIE! KLAĎTE JÍ OTÁZKY OHLEDNĚ MÓDY NOVÉ KAMPANĚ!

+ 2 propagační fotky - Ten horní a dolní vpravo ("Be live with Cassie" je můj edit).

Tak co, jak jste nadšeni? Já budu určitě online! Jak vy?

CASSIE HOSTS CAPITALE SUNDAYS

2. května 2013 v 14:40 | #TeamCassie |  APPEARANCES
Přináším vám fotografie z nočního klubu Capitale, kde Cassie byla hostem večera. Celá akce se odehrávala v sobotu 28. dubna 2013 ve Washingtonu DC.

OFICIÁLNÍ GALERIE BLOGU JE NA SVĚTĚ ! KLIKNI NA TENTO ODKAZ PRO JEJÍ ZOBRAZENÍ .image host image host image host image host image host image host image host image host

+ 13 obrázků v galerii
INSTAGRAM #010

1. května 2013 v 18:05 | #TeamCassie |  INSTAGRAMS
imagebam.com

Fotografii zvětšíte když na ni kliknete

‘ROCKABYEBABY’ MIXTAPE RELEASE PARTY AT COMPOUND

1. května 2013 v 9:22 | #TeamCassie |  APPEARANCES
Cassie hostovala v nočním klubu Compound v Atlantě na párty 'Rockabyebaby' ve dne 27. dubna 2013. Pro více fotek klikněte na libovoulnou fotografii vlevo.


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

LOS FEAT. CASSIE & WIZ KHALIFA – “WEAK”

1. května 2013 v 8:56 | #TeamCassie |  SONGS
Cassie společně s Wiz Khalifou hostuje na tracku "Weak", který se objeví na nadcházejícím mixtape rapera Los - taky ze společnosti Bad Boy. Poslechněte si celou píseň a dole i úryvek, který Los poslal před vydáním tracku.
Já osobně jsm velký fanoušek songu, ale jen v etapách Cassie a Wize, Cassie tam má dokonalou sloku a i ta hudba se k ní hodí, škoda, že se na mixtape neobjevila podobná píseň...
Jak to cítíte vy?

(0:30)