Duben 2013

CASSIE MIXTAPE RELEASE PARTY AT COMPOUND THIS SATURDAY

27. dubna 2013 v 14:05 | #TeamCassie |  NEWS
imagebam.com
Cassie bude už dnes hostovat v jednom klubu v Atlantě za účelem propagaci svého mixtape.
Cassie bude DJovat své songy z mixtape...
Škoda že do ČR nikdo nechodí..


CASSIE HOSTS ‘ROCKABYEBABY’ RELEASE PARTY AT SL LOUNGE

27. dubna 2013 v 7:52 | #TeamCassie |  APPEARANCES
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Přináším vám trochu více fotografií z akce, kde Casie propagovala své mixtape #Rockabyebaby ze dne 21. dubna 2013.
Byla krásná, hlavně na těch posledních fotkách.

CASSIE CAMEO ON CHINX DRUGZ “I’M A COKEBOY (REMIX)” MUSIC VIDEO

24. dubna 2013 v 13:10 | #TeamCassie |  FEATURINGS
Rok 2013 je pro Cassie opravdu úžasný - #Rockabyebaby, magazíny a snad i další studiový album...
To se potvrdilo i tím, když si Cassie zavolali pro hostování k písni "I'm A Coke Boy (remix)", kde hostuje i French Montana, Rick Ross a Diddy (zakldatel vydavatelství Bad Boy - pod kterou je i Cassie jako první dáma této společnosti).
Video producentovat Spiff TV a co je zajímavé, že se použily i snímky, které měly být původně pro píseň Numb (můžete si všimnout stejného outfitu). Cass je pouze na začátku a konci.

THE UNTITLED MAGAZINE SCANS

20. dubna 2013 v 10:36 | #TeamCassie |  MAGAZINE SCANS
imagebam.com imagebam.com
Přináším vás scany z neznámého shootu, na který jsem upozorňoval už mnohokrát. Cassie nám stále nechce říct, o jaký magazín se jedná...
Tak alespoň 2 scany z magazínu...

#001 INTERVIEWS

20. dubna 2013 v 10:34 | #TeamCassie |  INTERVIEWS
Cassie nedávno byla v rádiu POWER 106 FM, kde hovořila o své nové hudbě a pobavili se tam i o jejím prvním singlu "Me & U".
A ještě jeden rozhovor, tentokrát jen mluveným slovem. Cassie si promluvila s DJ Whoo Kidem v Whoolywood Shuffle v Shade 45.

NEW FOREVER 21 CAMPAIGN

18. dubna 2013 v 15:12 | #TeamCassie |  PHOTOSHOOTS
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Přidal jsem zde několik nových fotek, které se včera večer objevily, když se fotilo pro kampaň "Forever 21". Fotky by měly být určené pro kampaň na léto 2013 a upřímně, jsou krásné! Všechny, hlavně na té pláži ty dvě... Snad se objeví více fotek a info...
Check it out!

OFFICIAL “ROCKABYEBABY” NEW YORK CELEBRATION ON SL SUNDAYS

18. dubna 2013 v 15:04 | #TeamCassie |  NEWS
imagebam.com
Cassie bude hostem na oficiální "Rockabyebaby" párty, která se bude konat v New Yorku v nočním klubu SL už tuto neděli 21. dubna 2013. Oficiální plakát nahoře.

THE WAIT IS OVER (PART 1)

17. dubna 2013 v 20:46 | #TeamCassie |  NEWS
Cassie zveřejnila první díl jejího sériového dokumentu "The Wait Is Over", čimž myslí to, že čekání na její hudbu, album nebo mixtape už skončilo.
Ještě jednou opakuji, že pokud se vám skladbby nelíbí, v roce 2013 by mělo vyjít druhé studiové album, kde by měl být track s Ritou Orou nebo 2 Chainzem.

Direktor videa je Chris Latouche
Producent videa je Roy & Neil Dominique

CASSIE DISHES ON HER FRIENDSHIP WITH BEYONCE

17. dubna 2013 v 20:26 | #TeamCassie |  INTERVIEWS
Cassie právě vydala mixtape #Rockabyebaby a poskytla interview s GlobalGrind, kde mluvila o tom, jaké bylo nahrávání za posledních 5 let, o její kritice, novém přátelství s Beyoncé nebo například to, jaký je pocit vědět, že má místo v Diddyho srdci.

GlobalGrind: Je to už dávno, co jsme slyšeli něco nového. Váš první song je klasikou - stále o drogách. Jaký to byl pocit, když byl tent proces tak dlouhý?

Cassie: Myslím, že to byl čas, abych se snažila najít samu sebe a mé odvětví v hudebním průmysle vůbec. Když jsem se dívala na záznamy - například "Must Be Love", "Official Girl" nebo "King Of Hearts", milovala jsem to, ale stále jsem měla pocit, že to nejsem já, že to ještě není to poselství, kterým bych měla působit jako umělec. Víte, opravdu jsem chtěla, aby lidé věděli jak zním a věděli, že opravdu chci, aby to lidé ode mě slyšeli. Byl to čekací proces, ale jsem ráda, že jsem byla trpělivá, protožýe výsledek vyšel líp.

GG: Co se odehrávalo ve vaší mysli, když Beyoncé propagovala singl "King Of Hearts"?

Cassie: Za poslední léta jsem od ní dostávala tolik lásky! Řekla mi, že miluje můj hlas při nahrávání, nebo i živě, řekla, že miluje můj tón - že tam jsou opravdové beaty. Ale nemůžete mít lepší beaty než Beyoncé, né, když miluje vaše záznamy...
Je to nadupané. Ona je takové srdíčko, opravdu je. Byla jsem s ní několikrát a jen tak jsme se potloukaly v různých situacích a ona je tak obětavá... Je to dobrý pocit, když víte, že se jí líbí mé záznamy.

GG: Jsou tu dvě videa, která právě teď letí: "Numb" a "Paradise".

Cassie: Celý tento proces je za mixtape, myslím tím, že vizuály přímo souvisí s písní. Nechtěla jsem, aby lidé poslouchali jen MP3 a nevěděli celý příběh. Chtěla jsem být schopna přijít s tím, co mě inspirovalo a dát to do jednoho záběru.
Paradise je vážně jeden z mých nejoblíbenějších záznamů a jsem tak šťastná, že Wiz je stejného názoru. A Ross taktéž. Snažila jsem se s nimi spolupracovat a dostalo se výsledku.

GG: Rockabyebaby je jeden z nejtěžších filmů, proč jste si ho vybrala? (můj dodatek - Rockabyebaby je film)

Cassie: Chtěla jsem, aby to bylo víc ženské, víc než New Jack City. Jde o začátek - je to scéna, kde chlap střelí muže do hlavy a je to bumbaclot. Je to stejné téma mého mixtapu.

GG: Myslíte si, že byl divný proces to čekání? Lidé o vás mluvili, říkali ty věci o tobě... Ale vy jste s hudbou pořád nechtěla jít ven. Jaký je to pocit, že mixtape už vyšlo?

Cassie: Opravdu jsem se během 4-5 let cítila jako outsider. Myslím, že je lepší pomlouvání tě, než pomlouvání jich. Myslím, že jsem odvedla skvělou práci.
Lidé mě vidí na Twitteru, na Instagramu a viděli fotky ve studiu a ptali se: "Jak dlouho už je ta dívka ve studiu?"
Byla jsem tam 5 let.
Lidé o mě stále říkají věci. Jsem opravdu člověk pro pohodu. Jsem ve znamení Panna, takže jsem velmi relaxní. Soutěžím i sama se sebou. Nejsem ten typ, který se snaží získat pozornost.

SNEAKER ROOM PRESENTS: CASSIE IN-STORE MEET & GREET AND ROCKABYEBABY LISTENING EVENT

16. dubna 2013 v 13:15 | #TeamCassie |  PAPARAZZI
Přináším Vám video z akce Meet & Greet, kde Cassie propagovala své mixtape.