Leden 2013

ALL GOLD, ALL GIRLS FT. TRINA & LOLA MONROE

31. ledna 2013 v 21:07 | #TeamCassie |  SONGS
Cassie vydala i normální song, tedy ten, který remix není.
Na tomto songu spolupracuje jen Lola Monroe & Trina, tento song se mi ale líbí více enež ten remix (poslechnout si remix ... )


ALL GOLD, ALL GIRLS FT.TRINA, LOLA MONROE, 2 CHAINZ, T.I., TYGA & YOUNG YEEZY (REMIX)

31. ledna 2013 v 21:04 | #TeamCassie |  SONGS
Nejprve bych chtěl poblahopřát Cassie, která asi včera vydala nový singl v Bad Boy Records.
A taky bych chtěl říct, že Cassie se opravdu činila. A to tím, že na nový song - teď jde o jeho remix na track dostala spoustu kamarádů, kteří hostovali na songu! Jako třeba Tyga, T.I. a další. Remix je celkem dlouhý. Ale neříkám, že je to nějaká pecka, proto neručím, že ho budete mít rádi, každopádně ho zbožňuju;)


BALCONY FT. YOUNG YEEZY

31. ledna 2013 v 20:58 | #TeamCassie |  SONGS
Není to nějaký nový song nebo něco, ale myslím si, že byste si zasloužili ho znát, protože se mi dosti líbí.
Když jsem ho slyšel poprvé, tak jsem byl jakože "Aah, nic moc." ale teď ho naprosto žeru, hlavně po té čtvrté minutě kdy se přehrávají fotky Cassie! A to video, je oficiální lyric video! Takže nevím, ale možná se dočkáme i videoklipu;)

BACK TO THIS MESS

30. ledna 2013 v 17:52 | #TeamCassie |  BLOG
Fajn, můj hiatus se prodloužil, ale fakt to bylo čistě kvůli známkám, pak kvůli layoutu, který jsem nakonec udělal (podle mě úspěšně) ale popisky. Katastrofa! Vůbec mi to nešlo, proto jsem poprosil svého kamaráda URL MATUSHE. Řeknu vám, že mi moc pomohl a díky němu jsem zase tady, protože kdybych ty popisky neměl. Doteď by tady tento článek nebyl.

NOVÉ PRAVIDLA:

Jak jste si všimmli, dlouho jsem tady nebyl a tak se ptám, kdo dále bude moje aff. Jestli nechcete být, nemusíte, váš problém:P

Každopádně:

Budu přidávat jen novinky - a ty oficiální. Pokud by se delší dobu nic o Cassie nezjistilo, dal bych sem nějakou soutěž nebo něco.

Obíhat budu jen v době, kdy nějaký článek přidám! Musíte pochopit, že známmky jsou pro mě důležité a nechci strávit hodinu jen u toho abych si přečetl, podíval se na fotky a tak podobně a ještě přidal komentář, jako fakt, sorry babe.

V menu přibylo Sister Site. Přibide i Affliates atp. a skoro každý bude mít svou ikonku, kromě těch normálních affs (nebude jich moc). Tak, jakou ikonku byste chtěli?

Jaký máte názor na to nové obíhání? PROMIŇTE!